Nowoczesna kurkumina o zwiększonej przyswajalności

Cumind HR jest suplementem diety uzupełniającym dietę w kurkuminoidy oraz witaminy z grupy B. Cumind HR to nowoczesna kurkumina o zwiększonej przyswajalności, która zawiera specjalną, opatentowaną mieszankę. Do kurkuminy dołączono jej dwie pochodne: demetoksykurkuminę bisdemetoksykurkuminę oraz naturalne olejki eteryczne. Odkryto bowiem, że przyswajalność kurkuminy zwiększa się. gdy, zamiast izolować ją z naturalnego środowiska, ekstrakt zostanie wykonany z kilku substancji, naturalnie znajdujących się w kłączu ostryżu. 

Badania wykazały, że dodanie do kurkuminy substancji oleistych, sprzyja lepszej biodostępności. W Cumind HR wykorzystano do tego celu substancje oleiste występujące naturalnie w kłączu ostryżu. Cząsteczki kurkuminy w Cumind HR zostały poddane mikronizacji, czyli zmniejszeniu. Dzięki temu procesowi więcej cząsteczek zostaje uwalnianych z tabletki i wchłanianych do organizmu. Przyswajalność zmikronizowanej kurkuminy jest większa. Maleńkie cząsteczki docierają do odległych zakamarków naszego organizmu. Przekraczają barierę krem-mózg, dzięki czemu kurkumina może oddziaływać na procesy zapalne w mózgu oraz na procesy odpowiedzialne za nasz nastrój i funkcje poznawcze. Cumind HR zawiera ekstrakt kurkuminy, standaryzowany do 95%. 

CUMIND HR a korzyści z zastosowania:

- pełne spektrum działania naturalnych kurkuminoidów
- biodostępność kurkuminy zawartej w produkcie została zwiększona 7-krotnie w      porównanie ze standaryzowaną kurkuminą
- przedłużona retencja kurkuminy we krwi od 8 do 12 godzin
- opatentowany 100% naturalny ekstrakt z kurkuminy i 2 kurkuminoidów
- technologia HR (high release) - 80% substancji aktywnych jest uwalniane z    tabletki w ciągu 30 minut
- wysoka wartość ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) > 13 000/gram
- zawiera witaminy z grupy B

Porównanie absorpcji różnych formuł kurkuminy u człowieka:

CUMIND HR jest 6,3 razy lepiej wchłaniany niż inne standaryzowane ekstrakty kurkuminy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl